Nowa część Bree w trakcie

2023, paź 29 19:55
Klockowe Sródziemie
Nowości
Nowa część Bree w trakcie
Wstęp

Zgodnie z zapowiedzią, chciałbym zaprezentować kolejną część miasta Bree, nad którą obecnie pracuje i jestem w trakcie budowania.

Rozwinięcie artykułu

Następna część miasta to będzie rynek z dwoma małymi budynkami naprzeciw, a pomiędzy nimi przejście ze straganami. Jest to ponownie pomysł zainspirowany LOTRO i może być całkiem ciekawy.

Wnętrze budynków chcę zaprojektować w pełni, w tym piwnicę, parter oraz drugie piętro. Obydwa budynki będą należały do sprzedawców oferujących swoje produkty na zewnątrz. Budynki są skończone w Studio, aktualnie jestem w trakcie tworzenia instrukcji. Następnie zostanie jeszcze zbudowanie i mnóstwo poprawek w trakcie jak to zazwyczaj bywa :)
Poza tym zacząłem nawet robić kolejną część, która będzie bezpośrednio za rynkiem wzdłuż przejścia. No i aby tego było mało, to jeszcze w głowie pojawił mi się kolejny bardzo fajny pomysł w całkiem innym rejonie Śródziemia i od kilku dni nad nim siedzę, ale o tym trochę później :)

Klockowe Sródziemie
Rynek w LOTRO

Pozdrawiam!
Modyfikowane 2023, lis 2 01:10 przez Rogdush
Odsłon: 242
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2024 by Rogdush, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.352s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak