Pozdrawiam!

2023, paź 29 17:46
Klockowe Sródziemie
Nowości
Pozdrawiam\!
Wstęp

Witam wszystkich! Pomyślałem sobie, że to może być dobry pomysł na rozpoczęcie pisania aktualności na Midbrisic. Jako, że zestawy nie pojawiają się tutaj zbyt często z konkretnego powodu.


Rozwinięcie artykułu

Tak jak opisałem w artykule powitalnym, tworzenie nowych zestawów zajmuje mi trochę czasu. Stworzenie instrukcji, doszlifowanie zestawu, zbudowanie go i naniesienie wielu poprawek jest zajmujące. Nie ukrywam jednak, że jest to ciekawy dla mnie proces. Pomyślałem, że może będę wrzucał tutaj co jakiś czas w aktualności informacje, nad czym aktualnie pracuje w związku z Midbrisic. Zazwyczaj jestem jedną budowlę do przodu zanim stworzę kompletnie poprzednią. Staram się planować trochę do przodu by móc ogarnąć sobie inwentarz w między czasie. Jak też wspominałem w artykule, posiadam autorskie oprogramowanie do inwentarza klocków z możliwością importu zarówno z Bricklink Studio czy też zamówień z Bricklink/BrickOwl. Podobnie jak importowanie kolorów lub wykorzystanie obrazków z rebrickable. Ułatwia mi to znacznie proces tworzenia, ale może napisze o tym jakiś artykuł w przyszłości jak będzie zainteresowanie.
Nie mniej jednak, pomyślałem, iż będzie to dobry pomysł. Możecie dać znać w komentarzu, co o tym myślicie. Pozdrawiam!
Odsłon: 243
Komentarze
Nie napisano jeszcze komentarza.
Napisz komentarz...
Copyright © 2011-2024 by Rogdush, Powered by Spidron ©LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGOCzas ładowania: #LOAD_TIME# Wielkość HTML: #SCRIPT_SIZE# | Czas wykonania: 0.355s | Unknown (Robot )
0 osób przegląda stronę. 0 gości oraz 0 zalogowanych osób. Zalogowani: Brak